Yeni Kitap : 21.Gün - Kass Morgan

Sayfa Sayısı   : 312
Baskı Tarihi  : Mart 2015
Etiket Fiyatı  : 17.00 TL


THE 100 Serisi
1- The 100
2- 21.Gün

DÜNYA’DA YALNIZ OLDUKLARINI SANIYORLARDI
YANILMIŞLARDI
Yüz grubunun Dünya’ya ayak basmasının üzerinden 21 gün geçmiştir. İçlerinden birinin uğradığı ölümcül saldırının ardından Dünya’da yalnız olmadıklarını anlayan grup üyeleri yaşadıkları şoku atlatamadan birer birer hastalanmaya başlarlar. Belirtiler radyasyon zehirlenmesini işaret etmektedir. Aynı gün ele geçirecekleri Dünyalı kızın onlara söyleyeceği çok şey vardır. Onların, Dünya’ya ayak basan ilk Koloniciler olmadığı gibi…
WELLS, grubun güvenliğini sağlamak için canla başla çalışırken CLARKE diğer Kolonicileri bulmak için kamptan ayrılacak, BELLAMY ise ne pahasına olursa olsun kız kardeşini bulacaktır. Gemide kalan GLASS ise hayatının aşkı ile kendi hayatı arasında bir seçim yapmak zorundadır. 
New York Times çoksatarı THE 100 kitabının devamı olan 21. Gün’de sırlar bir bir açığa çıkarken inançlar sınanıyor ve ilişkiler sınavdan geçiriliyor.
 
Bugün yorumunu yazıp , yayınlayacağım Karanlıkta Buldum Seni öncesinde yeni Go Kitap haberi ile güne harika bir başlangıç yaptım diyebilirim. Aklımda sırada Yabancı yı okumak varken bu haberle The 100 ü öne aldım :) 

Gün içerisinde yer alacak yorumu ve daha fazlası için takip etmeye devam edin ;)


Duygu Pınar

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

1 yorum:

  1. zeynep ceyda Demirkan2 Mart 2015 13:22

    İkinci kitap da mı film kapağı :( Diğer kapak hiç mi kullanılmayacak ya? Ama neden... Yıkıldım su an :((

    YanıtlaSil